Home

Strona główna

Szanowni Państwo ,

w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną , w trosce o państwa zdrowie i bezpieczeństwo , zalecam ograniczenie wizyt w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Mławie do niezbędnego minimum.

Jednocześnie informuję , iż kontakt w sprawach prowadzonych przez tutejszy organ możliwy za pośrednictwem :

- poczty na adres : ul. Reymonta 4 , 06-500 Mława

- poczty elektronicznej : www.pinbmlawa.pl

- telefonicznie : 23 655 29 11

ponadto zarządzono wstrzymanie wszystkich wyjazdów kontrolnych do odwołania .  

Powiatowy Inspektor Nadzoru Powiatowego w Mławie działa na obszarze powiatu mławskiego obejmującym:

Powiat mławski

 

Ochrona danych osobowych - informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Mławie 

Mapa dojazdu

Kontakt

POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W MŁAWIE

06-500 Mława, ul. Reymonta 4

NIP 5691623269, REGON 130383799

tel. (0-prefiks-23) 655-29-11

konto e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego – Justyna Traczyk-Pydyn

strona: www.pinbmlawa.pl

Wizytówka QR:

Instrukcja korzystania ze strony BIP

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej (SGBIP) jest ogólnodostępnym portalem internetowym, o którym mowa w art. 9 ust. 1, ust. 3 oraz ust. 4 pkt. 1-2 Ustawy o dostępie do informacji publicznej. Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej składa się z kilku podstawowych elementów:

Menu górnego (na samej górze strony) zawierającego odsyłacze do mapy serwisu, redakcji, instrukcji obsługi, rejestru zmian oraz zarządzania założonym na portalu kontem.

Menu nawigacji (powyżej Menu górnego) umożliwiające użytkownikowi zmianę wielkości czcionki wyświetlanej na stronie oraz pokazuje użytkownikowi wyszukiwarkę artykułów pozycję na stronie.

Menu głównego (po lewej stronie witryny) zawierającego odsyłacze do najważniejszych części strony, w tym budżetu i majątku PINB, dostepu do informacji publicznej, druków, komunikatów, kontaktu, ofert pracy, organizacji i kompetencji, poradnika interesanta, przydatnych linków do stron, zamówień publicznych, zarzadzeń PINB oraz wykazu obowiązujacych przepisów.

Właściwej treści strony zamieszczonej w środkowej części dokumentu. W tym miejscu będą pokazywać się dane podmiotów, artykuły, formularze, logowania itp.

Podstawowym przeznaczeniem portalu jest prezentacja informacji na temat podmiotów zobowiązanych do prowadzenia stron BIP.