Mapa dojazdu

Instrukcja korzystania ze strony BIP

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej (SGBIP) jest ogólnodostępnym portalem internetowym, o którym mowa w art. 9 ust. 1, ust. 3 oraz ust. 4 pkt. 1-2 Ustawy o dostępie do informacji publicznej. Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej składa się z kilku podstawowych elementów:

Menu górnego (na samej górze strony) zawierającego odsyłacze do mapy serwisu, redakcji, instrukcji obsługi, rejestru zmian oraz zarządzania założonym na portalu kontem.

Menu nawigacji (powyżej Menu górnego) umożliwiające użytkownikowi zmianę wielkości czcionki wyświetlanej na stronie oraz pokazuje użytkownikowi wyszukiwarkę artykułów pozycję na stronie.

Menu głównego (po lewej stronie witryny) zawierającego odsyłacze do najważniejszych części strony, w tym budżetu i majątku PINB, dostepu do informacji publicznej, druków, komunikatów, kontaktu, ofert pracy, organizacji i kompetencji, poradnika interesanta, przydatnych linków do stron, zamówień publicznych, zarzadzeń PINB oraz wykazu obowiązujacych przepisów.

Właściwej treści strony zamieszczonej w środkowej części dokumentu. W tym miejscu będą pokazywać się dane podmiotów, artykuły, formularze, logowania itp.

Podstawowym przeznaczeniem portalu jest prezentacja informacji na temat podmiotów zobowiązanych do prowadzenia stron BIP.

Kontakt

POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W MŁAWIE

06-500 Mława, ul. Reymonta 4

NIP 5691623269, REGON 130383799

tel. (0-prefiks-23) 655-29-11

konto e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego – Justyna Traczyk-Pydyn

strona: www.pinbmlawa.pl

Wizytówka QR:

Redakcja biuletynu

Redakcja merytoryczna BIP:

Justyna Traczyk-Pydyn

tel. 023-655-29-11

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.